Resultatliste 6. løb er klar.

 

 

 

 

Dato

Skov

Mødested

Tilmelding Jytte i hænde:

1. løb

1. oktober 2017

Ermelunden
Udlægger: Carsten, Hellerup
Indsamler: 

NOVAFOS, Ermelundsværket,

Soløsevej 71,

2820 Gentofte

22. September 2017

2. løb

5. november 2017

Boserup Skov Banelægger: Harry, Kano44
Indsamler:

20. Oktober 2017

3. løb

3. december 2017

Amager Fælled
Udlægger: Leif, ARK
Indsamler:  Bryggen, Røse, Sundby og Neptun

Amager ro-& kajakklub

Rundholdtsvej 97

2300 Kbh. S    

17. November 2017

4. løb

7. januar 2018

Teglstrup Hegn
Banelægger: Jens Lyk, Gladsaxe
Indsamler: Esrum, Klampenborg, Nova, KKK 361
 

Helsingør hallen

Gl. Hellebækvej 63-65

3000 Helsingør

22. December 2017

5. løb

4. februar 2018
Husk pokaler!

Nørreskoven
Udlægger: Carl Henrik, Nord
Indsamler:

Nord

Frederiksborgvej 101,

3500 Værløse

19. Januar 2018

6. løb

4. marts 2018

Geel Skov
Udlægger: Marius, Hvidovre
Indsamler: Nybro-Furå, Lyngby og Sundby

Vangeboskolen

Vangeboled

2840 Holte

16. Februar 2018

 

Husk altid kl. 10.00

Tilmelding til Jytte Duun klubvis senest mandagen 13 dage før løbet.
Husk at startgebyret er 30 kr.pr. mand/kort.  Kortet kan beholdes.
Holdlederen må gerne sætte pengene ind på bankkonto  2253  8892691461
.

 Fejl og kommentarer til Jørgen Lassen

 

 

 

 

 

Description: Description: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: C:\dkfoloeb\res2009\P3076124_small.JPG

 

Description: Description: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: C:\dkfoloeb\res2009\P3076145_small.JPG